Nejsme žádné oficiální sdružení, která má striktní pravidla a poplatky. Jsme parta nadšenců, která se čas od času schází s RC modely, kdy vyměníme zkušenosti, zalétáme si a čas od času uspořádáme i nějaké ty závody, abychom porovnali naši zručnost a sílu naši modýlků. RC klub a jeho akce organizuje Jakub Záleský, který vám rád podá bližší informace. 

Jsi začátečník? Přidej se k nám!

Máte doma svůj vysněný model letadla a chcete s ním poprvé vzlétnout? První lety bez přípravy často končí fiaskem, proto si vše nejprve můžete vyzkoušet na RC simulátoru a dále i na našich setkáních, kde vám rádi poradíme se základním ovládáním i různými leteckými triky.

Přijďte se odreagovat

Máte v ruce vysílačku, před sebou dokonalý RC model a všechny myšlenky se soustřeďují jen na jedno – dobře nastartovat a předvést parádní jízdu! A každodenní starosti? Ty jsou pryč, jen co vysílačku zapnete. Nevěříte? Přijďte si to vyzkoušet a sami uvidíte!

 

Kde? Kdy? Co?

Setkáváme se v okolí Vysokého Mýta podle počasí a nálady. Někdy jdeme s loděmi k vodě, jindy na louku provětrat RC letadla. Nebo nás můžete potkat i na akcích, které se konají v okolí města. Pokud ještě nemáte svůj model, domluvte se předem s Jakubem a on vám ze své prodejny nějaký na vyzkoušení zapůjčí. Jestli zvažujete nákup, inspiraci získáte v e-shopu nebo i na prodejně. Aby vám žádná společná RC akce už neutekla, sledujte pravidelně Facebook, kde se o všem v čas dozvíte!

nakupujte na splátky
Kategorie