Pusťte se do RC života po hlavě! S námi si nekoupíte jen RC model, ale získáte kompletní zázemí pro sebe i svůj stroj. Poradíme vám s výběrem, pomůžeme vám s prvním rozletem či jízdou a postaráme se i o RC servis! A že se nemáte s kým o své zkušenosti podělit? Nezoufejte a pojďte létat a jezdit s námi!

rc služby

Trénujte na RC simulátoru

Zdarma si u nás na prodejně můžete vyzkoušet modelářský RC simulátor, který vám hlavně v začátcích usnadní učení řízení RC modelu a vy jej pak následně můžete ovládat bez obav z jeho poničení. Pokročilí piloti zase ocení možnost natrénování nových akrobatických triků, které pak s jistotou předvedou přímo ve vzduchu. Nabízíme vybavené zázemí pro váš RC trénink, přijďte si jej vyzkoušet!

Chcete raději trénovat rovnou venku? Proč ne! Kontaktujte nás a domluvíme si ukázkovou lekci, kdy vám ukážeme základy i triky pro létání s RC modely.

 

Pravidelný RC servis

Aby váš RC model fungoval bez problémů, dopřejte mu čas od času RC servis! Celý stroj zkontrolujeme, seřídíme a připravíme na další sezónu. Máme bohaté zkušenosti, proto si poradíme si spalovacími i elektrickými motory a nezaskočí nás nic ani různé speciality! Koupili jste si nový model, ale nevíte, jak jej zkompletovat? I vám rádi pomůžeme a poradíme!

Opravy RC modelů

Rozbil se vám modýlek? Neposlouchá vás? Nevadí! V našem RC servisu zajistíme opravy modelů v jakémkoliv stavu. Dokonce opravíme i ty RC modely, které nebyly zakoupeny u nás. Máme bohaté zdroje náhradních dílů a co nelze koupit, to se pokusíme vyrobit! Provádíme kompletní opravy, přestavby i nastavení RC souprav – vše, co váš RC model potřebuje!

 

Chcete svůj RC model servisovat či nechat opravit? Neváhejte nás kontaktovat nebo jej rovnou přineste do naší kamenné prodejny!

nakupujte na splátky
Kategorie