Je vaším snem stát se pilotem letadla či vrtulníku? Kapitánem lodi či závodníkem formule? S RC životem se sen stává skutečností. RC modely, neboli rádiem řízené (radio control) modely, nabízejí vašim dětem kreativní hračku a dospělým odpoutání se od běžných starostí a návrat do hravého dětství. Vypněte televize, počítače a sociální sítě a vydejte se s rodinou a přáteli ven na louku či k vodě, kde si s modely užijete spoustu zábavy! 

Poznejte RC život, protože ...

1. ... vám rádi poradíme
Provedeme vás RC životem od prvních krůčků až k profesionálům. Máme bohaté zkušenosti a rádi se o ně s vámi podělíme!

2. ... nejsme jenom prodejcem
Nejsme jenom obchod, ale především místo, kde se můžete o všem poradit. Rozumíme hotovým modelům a také velmi rádi stavíme nové.

3. ... nabízíme vstřícnost a osobní přístup
U nás nekupujete zajíce v pytli! Modely si můžete prohlédnout v kamenné prodejně, vybrané typy si vyzkoušíte a lety natrénujete na simulátoru.

4. ... servisujeme s úsměvem a bez debat
Veškeré modely dle možností servisujeme a opravujeme, abychom vám pomohli i ve chvílích, kdy se stroj rozbije a vy nemůžete vyrazit za zábavou.

5. ... je to radost, zábava i vzdělávání
Chceme se s vámi podělit o radost z RC života, a to na společných akcích nebo u nás na prodejně. S námi se můžete pobavit, vzdělat i zdokonalit v létání.

Jakub Záleský - žiji RC život

Rád bych se Vám představil a seznámil vás s mým projektem. Jmenuji se Jakub Záleský a už jako malý kluk jsem propadl RC životu.

Od mala mě bavila ruční výroba, kde jsem viděl výsledky své práce. Ve 2. třídě jsem poznal modelařinu, které jsem propadl a postupně jsem se od jednoduchých házedel propracoval ke složitějším modelům.

Navazující elektrotechnické vzdělání mi dalo nejen znalosti k celému elektro oboru, ale především mi rozšířilo možnosti v modelářství, kdy jsem začal sám vytvářet a sestavovat motory do jednotlivých modelů. Se svými RC výtvory jsem školu úspěšně reprezentoval a zúčastnil se různých soutěží.


Splnil se mi sen - můj koníček se mi stal prací, která mě baví a rád bych svoje znalosti a zkušenosti poslal dál do světa. Proto jsem ve Vysokém Mýtě otevřel kamennou prodejnu s e-shopem, která ale nemá za cíl jen RC modely prodávat, ale především sdružovat nadšence, radit začátečníkům, předávat zkušenosti a poskytovat otevřené zázemí pro všechny, které RC život baví!


Přijďte a přesvědčte se sami. Budu se na vás těšit! Jakub

 
nakupujte na splátky
Kategorie